Školní rok 2018/2019
1.místo
Říjen 2018
GP ŠSOK Jeseník
kategorie D10
1. místo
Říjen 2018
GP ŠSOK Jeseník
kategorie H12
3. místo
Říjen 2018
Zábřežský TRENDEX OPEN
kategorie žáci
1. místo
Říjen 2018
Zábřežský TRENDEX OPEN
kategorie žáci
2. místo
Listopad 2018
GP Hrabišín
kategorie U10
2. místo
Listopad 2018
GP Hrabišín
kategorie D10
2. místo
Listopad 2018
GP Hrabišín
kategorie U18
1. místo
Prosinec 2018
Vyškov
kategorie U10
3. místo
Prosinec 2018
Vyškov
kategorie U16
2. místo
Leden 2019
GP Prostějov
kategorie D10
3. místo
Leden 2019
GP Prostějov
kategorie U10
2. místo
Leden 2019
GP Prostějov
kategorie U12
1. místo
Leden 2019
Okresní kolo přeboru škol
II. stupeň
3. místo
Leden 2019
Okresní kolo přeboru škol
I. stupeň
3. místo
Leden 2019
Memoriál Tomáše Baštince C
dívky
3. místo
Únor 2019
Krajský přebor mladších žáků
2. místo
Březen 2019
GP Mohelnice
kategorie U10
2. místo
Březen 2019
GP Mohelnice
kategorie U12
2. místo
Březen 2019
GP Mohelnice
kategorie U18
   






Školní rok 2017/2018
1. místo
Říjen 2017
Velká cena Jeseníku
kategorie H8
1.místo
Říjen 2017
GP ŠSOK Jeseník
kategorie D10
2. místo
Říjen 2017
GP ŠSOK Jeseník
kategorie H10
3. místo
Říjen 2017
Zábřežský TRENDEX OPEN
kategorie žáci
1.místo
Říjen 2017
Zábřežský TRENDEX OPEN
kategorie žáci
2. místo
Listopad 2017
GP Hrabičín
kategorie H10
2. místo
Listopad 2017
GP Hrabičín
kategorie D10
1. místo
Listopad 2017
GP Hrabičín
kategorie H8
1. místo
Listopad 2017
Okresní kolo přeboru škol
I. stupeň
1. místo
Listopad 2017
Okresní kolo přeboru škol
II. stupeň
1. místo
Prosinec 2017
Vánoční Olomoucká liga
2. místo
Prosinec 2017
Vánoční Olomoucká liga
1. místo
Leden 2018
GP Prostějov
kategorie D10
1. místo
Leden 2018
GP Prostějov
kategorie H10
1. místo
Leden 2018
Náborový turnaj mládeže Rajhrad
2. místo
Leden 2018
Náborový turnaj mládeže Rajhrad
2. místo
Únor 2018
Memoriál Tomáše Baštince
C národní OPEN
1. místo
Únor 2018
GP Bezměrov
kategorie H8
1. místo
Únor 2018
GP Zábřeh
kategorie D10
1. místo
Únor 2018
GP Zábřeh
kategorie H8
3. místo
Únor 2018
GP Zábřeh
kategorie H18
3. místo
Březen 2018
Krajský přebor mladších žáků
2. místo
Duben 2018
GP Litovel
kategorie U18
3. místo
Duben 2018
Krajský přebor starších žáků
2. místo
Květen 2018
GP Grygov
kategorie H10
1. místo
Červen 2018
Vinarský princ
1. místo
Červen 2018
Českoveský turnaj 2018
kategorie U10 + U12
Celkově 3. místo






Úspěchy – školní rok 2016/2017
3. místo
Listopad 2016
Okresní kolo přeboru škol
kategorie II. stupeň
2. místo
Listopad 2016
Okresní kolo přeboru škol
kategorie I. stupeň
3. místo
Listopad 2016
Okresní kolo přeboru škol
kategorie I. stupeň
1. místo
Únor 2017
GP Zábřeh
kategorie D10
3. místo
Únor 2017
GP Zábřeh
kategorie H14
3. místo
Březen 2017
GP Mohelnice
kategorie H14
1. místo
Duben 2017
Krajský přebor mladších žáků
1. místo
Duben 2017
GP Litovel
kategorie H10
2. místo
Duben 2017
Jarní turnaj Vyškov
kategorie H10
1. místo
Duben 2017
Jarní turnaj Vyškov
kategorie U10
1. místo
Duben 2017
Jarní turnaj Vyškov
kategorie U16
2. místo
Duben 2017
Jarní turnaj Vyškov
kategorie U16
1. místo
Květen 2017
GP Grygov
kategorie U10
3. místo
2016/2017
GP Olomouckého kraje
kategorie D10
3. místo
Květen 2017
Krajský přebor starších žáků
3. místo
Květen 2017
GP Vsetín
kategorie D10
2. místo
Srpen 2017
Palučinský pohár
turnaj D3b